1-3 марта 2017

15 - ая Международная
специализированная выставка

Место проведения:

МВЦ, КИЕВ
БРОВАРСКОЙ ПРОСПЕКТ 15

НОВОСТИ

КБУ на 10-й міжнародній спеціалізованій виставці будівельної техніки та індустрії «БудТех 2012»

Голова Ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов прийняв участь у практичній  конференції «Будівельна техніка: нові моделі, застосування та фінансування», що проходила в рамках 10-ї міжнародної виставки будівельної техніки та індустрії «БудТех 2012».

О. Ротов привітав присутніх та зауважив, що будівельна галузь поступово починає відновлюватися.«Якщо проаналізувати, як розвивається галузь, то можна помітити, що цифри по будівництву житла починають зростати», – повідомив О. Ротов і підкреслив, що це такий «товар», на який завжди є попит серед населення.

Окрім цього, він повідомив, що найближчим часом в Україні можна буде спостерігати збільшення об’ємів будівництва інфраструктурних об’єктів і комерційної нерухомості.  Приміром, наголосив О.Ротов, в Україні, на кшталт європейських країн, планується реалізувати проекти по будівництву платних автодоріг. Однак, темпи будівельних робіт та їх якість, зауважив експерт, не в останню чергу залежать від розвитку виробництва будівельних матеріалів та від якості та відповідності сучасним стандартам будівельної техніки.

Також О. Ротов закцентував увагу присутніх на діяльності Конфедерації, зауваживши, що на сьогодні це провідна громадська організація, яка об'єднує найпотужніші компанії будівельного комплексу України. «Однією з головних цілей Конфедерації є відстоювання інтересів кожної компанії, яка входить до її складу, а також просування та лобіювання будівельного ринку», – відмітив він.

«На сьогодні КБУ об’єднує найбільші будівельні, девелоперські компанії, постачальників будівельних матеріалів, проте досі до її складу не приєдналося жодної лізингової компанії та виробників будівельної техніки», - підкреслив Голова Ради директорів КБУ. Тому О.Ротов  під час конференції запросив її учасників приєднатися до Конфедерації та разом працювати над розвитком будівельної галузі в Україні.

 

Зауважимо, що учасниками конференції виступили також представники закордонних та українських організацій, що спеціалізуються на виготовленні будівельної техніки.

 

Конференція була проведена за підтримки Конфедерації будівельників України.
Все новости