1-3 березня 2017

15 - та Міжнародна
спеціалізована виставка

Місце проведення:

МВЦ, Київ,
Броварський пр. 15

Відгуки учасників:

Віталій Зарубицький, фахівець відділу маркетингу компанії Цепеллін-Україна
Загалом виставка цікава і хороша, беремо участь постійно. Об'єднаний формат цікавий розширенням клієнтської аудиторії. На окремий БудТех приходили тільки профільні відвідувачі. Відвідувачів ми запрошували через свої мережі та представництва, але на жаль не всі відгукнулися. При всьому при цьому не можна не враховувати і загальну ситуацію в Україні.

Валерій Терешин, заступник начальника відділу маркетингу з реклами ХК АвтоКраз
 В "БУДТЕХ" беремо участь постійно. Позитивно оцінюємо спільне проведення "БУДТЕХ" з циклом Виставок "KyivBuild". На даному етапі проведення окремих виставок по будтехніка і будматеріалів і технологіям недоцільно. Дуже добре, що ділова програма містить багато актуальних мероріятій. Це залучає фахівців. Делегація представників облавтодорів, яка відвідала в тому числі і нашу експозицію, це дуже важливі і потрібні клієнти. Декілька директорів, засновників підприємств були на стенді протягом трьох днів, залишили свої контакти. Команді "БУДТЕХ " спасибі, працювали злагоджено.

Олександр Сиволап, керівник проектів , компанія Індустрія Груп (техніка DOOSAN)
За відгуками всіх наших співробітників, ця виставка, об'єднання Київбілд і БудТех - жвавіше і цікавіше ніж жовтневий БудТех 2013 року. Початок сезону - це більш вдалий час проведення. Сподіваємося, що вона і далі буде проходити в такому режимі. По кілька нових потенційних клієнтів щодня конкретно цікавляться нашою технікою. Звичайно ж, ударні позиції від компанії - це фронтальні навантажувачі та екскаватори марки DOOSAN. Ми на них і зробили ставку в експозиції і не прогадали. Попит є і на зачасти і комплектуючі до цієї техніки.