1-3 березня 2017

15 - та Міжнародна
спеціалізована виставка

Місце проведення:

МВЦ, Київ,
Броварський пр. 15

Компания ДП «Прем'єр Експо» запрошує вас взяти участь у 13-й Міжнародній спеціалізованій виставці "БудТех'2015"!

 

Офіційне привітання 

Голови Державного агентства автобомільних доріг Украини

для перегляду натисніть на зображення 

 

"БудТех" - найбільший форум будівельної, дорожньої, гірничої та спеціальної техніки, обладнання і технологій.

"БудТех" дає можливість не лише побачити нові зразки, але й оцінити технічні і ходові характеристики моделей відомих світових виробників на тест-майданчику.

Щоб переглянути каталог перейдіть за посиланням натиснувши на зображення.

 

Нові перспективи виставки «БудТех 2014»

Міжнародна виставка «БудТех» змінила дати та місце проведення. У 2014 році головна подія ринку «важкої» техніки відбудеться з 4 по 6 березня в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр., 15, метро «Лівобережна»).

«Новий сезон. Нові можливості. Новий майданчик. Новий «БудТех» - під таким девізом стартувала рекламна кампанія виставки.
«Ми прийняли рішення перенести дати проведення виставки на початок березня. Весна - це не просто початок будівельного сезону, це старт ділової активності у всіх сферах економіки, це час прийняття рішень про вибір постачальників, укладання контрактів на рік вперед», - коментує менеджер проекту «БудТех» Світлана Гаращенко.

Міжнародний виставковий центр на Лівому березі є найсучаснішим виставковим майданчиком України, що дає будь-які можливості для презентації техніки. МВЦ - це не тільки три виставкових павільйони, але і два десятки конференц-залів з ??усім необхідним обладнанням для проведення конференцій, тренінгів, семінарів в рамках виставки.

У 2014 році «БудТех» проходитиме одночасно з KyivBuild - єдиною будівельною виставкою B2B-формату в Україні. Тематика KyivBuild охоплює всі напрямки містобудівної галузі країни, від ідеї архітектора до реалізації готового об'єкта. «Як показало опитування відвідувачів «БудТех 2013», сьогодні для аудиторії більш цікавими є виставки з широким спектром товарів і послуг. Повне охоплення тематики дозволяє компаніям з регіонів не відволікатися на кілька подій та заощадити на відрядних витратах», - коментує менеджер проекту.

Вперше в 2014 році організатори ввели новий сервіс залучення цільової аудиторії для учасників - програму Commercial Important Person. Мета програми CIP - зробити участь у виставці максимально ефективною для експонентів. «Ми самі призначимо зустрічі і домовимося з вашими потенційними клієнтами про ділові переговори під час виставки. Потрібно лише назвати компанії, які вас цікавлять в першу чергу», - пояснює суть програми Світлана Гаращенко.

Для інформації. У 11 -й виставці «БудТех 2013» взяли участь компанії з Польщі, Нідерландів, Росії, Туреччини, Кореї та України, які представляють головні бренди важкої будівельної, кар'єрної, дорожньої техніки на ринку країни.
У 17 -й Міжнародній професійній виставці KyivBuild 2013 взяли участь 342 компанії з 23 країн світу (дані аудиту UFI - Всесвітньої асоціації виставкової індустрії).