1-3 березня 2017

15 - та Міжнародна
спеціалізована виставка

Місце проведення:

МВЦ, Київ,
Броварський пр. 15

12-я Міжнародна спеціалізована виставка «БудТех 2014»

З 4 по 6 березня 2014 року в Києві відбудеться 12-а Міжнародна спеціалізована виставка «БудТех». Головна подія ринку «важкої» техніки вперше проходить одночасно з KyivBuild – єдиною будівельною виставкою B2B-формату в Україні.

Місце проведення - Міжнародний виставковий центрі (Київ, Броварський пр., 15, метро «Лівобережна»).
Організатори виставки - компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Великобританія). Офіційна підтримка - Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор»).
В експозиції виставки експонуються всі найбільші бренди ринку великої будівельної, дорожньої, кар'єрної і спеціальної техніки ринку України. Серед них - AMAKO, Zeppelin Cat, Changlin, Incima, IVECO, KRAZ, PetroNick, Sumitec, Kramer, Caterpillar, Doosan, Manitou, New Holland, Soosan, YTO, Volvo і багато інших.

Зручний електронний каталог спеціальної техніки, представленої на виставці, дозволяє побачити та порівняти повні характеристики «великих» машин. Це крокуючі, колісні та гусеничні екскаватори, бульдозери, екскаватори-навантажувачі та міні-екскаватори, навантажувачі з бортовим поворотом та навантажувачі підвищеної прохідності, асфальтові вібраційні катки, автогрейдери, газобензинові та електричні вилочні навантажувачі та дизельні позашляхові навантажувачі для сільського господарства, а також багато інших апаратів.

Новинка 2014 року - сервіс залучення цільової аудиторії для учасників програма CIP (Commercial Important Person). Її мета - зробити участь у виставці максимально ефективною для експонентів. У рамках програми виставку мають намір відвідати представники великих дорожніх і будівельних компаній, спеціалізованих торговельних мереж, рітейлерів, виробників продуктів харчування і АПК.

Для інформації. У 11-й виставці «БудТех 2013» взяли участь компанії з Польщі, Нідерландів, Росії, Туреччини, Кореї та України, які представляють головні бренди важкої будівельної, кар'єрної, дорожньої техніки на ринку країни.